تبلیغات
مرجع خبری رئال مادرید - مادریدی ها مقابل آقای خاصبازی بعد


امکانات
عینک آفتابی عینک دودی
روز نامه ی آس و مارکا marca_as بیو گرافی بازیکنان

Biographies

افتخارات باشگاه

Honors

مرجع خبری رئال مادرید(سینا)

بازیکنان رئال مادرید در فصل

****
ایکر کاسیاس 
Iker Casillas
*******
سرخیو راموس
Sergio Ramos
*******
مارسلو
Marcelo
*******
ژابی آلونسو
Xabi Alonso
*******
ریکاردو کاکا
Kaká
********
کریستیانو رونالدو
Cristiano Ronaldo
*******

پرسپولیس قهرمان

?? Just My Love ??

فوتبالیست

Mohabatein King

Mohabatein King

کریستیانو رونالدو

CR7

هوادارانکریس رونالدو و استقلال


مرجع خبری رئال مادرید : رئالی ها در حالی مقابل چلسی قرار می گیرند كه همه نگاه ها به خوزه مورینیوست . آخرین پیغامش خطاب به ستاره باشگاه بود . بازیكنان رئال از این اتفاق تعجب كردند چرا كه پیش بینی می كردند كه در یك بازی دوستانه ،‌گفتمانی دوستانه را از سوی او ببینند . بسیاری از بازیكنان با این مربی دچار اختلاف هستند اما نمی خواهند واكنشی داشته باشند و ترجیح می دهند بدون هیچ واكنشی به این مربی به میامی بروند . 
در حقیقت حرفهای جدید مورینیو علیه رونالدو با واكنش منفی بازیكنان رئال مواجه شد . بسیاری مربی چلسی را به خاطر این حرفهایش مورد سرزنش قرار دادند . در سه سالی كه مورینیو مربی رئال بود ، با بازیكنان زیادی از این تیم اختلاف پیدا كرد . جنجالی ترین بحث هایش با دو كاپیتان تیم ،‌راموس و كاسایس بودند هر چند كه بازیكن كاماسی پس از بازی با دورتموند تا حدودی با مربی آشتی كرد . 
بازیكنان دیگری مثل اوزیل و بنزما نیز فراز و نشیب هایی با مورینیو داشتند . این بازیكنان از برخی تصمیمات مربی ستوبالی به شدت شاكی بودند . از معدود حامیان متعصب مورینیو می توان به ژابی ، موراتا و مودریچ اشاره كرد كه شاید فقط آنها با دست دادن با مورینیو پیش از بازی مشكلی نداشته باشند . دی ماریا ، خدیرا و واران نیز هر چند كه با مورینیو صمیمی نیستند اما برایش احترام قائل اند . 

بازیكنانی كه توجهات را جلب می كنند :‌
كاسیاس ، نیمكت نشینی عجیب
برای كاسیاس فصل گذشته بدترین فصل دوران فوتبالش بود . عاملش هم خوزه مورینیو بود . مربی پرتغالی ، با كاپیتان رئال مدتها بود كه مشكل داشت و بالاخره پارسال انتقامش را گرفت . ایكر را مقابل مالاگا روی نیمكت نشاند تا یك زلزله به وجود بیاید و پس از آن كاسیاس در مستایا مصدوم شد . كاپیتان فصل گذشته با توهین های بی شماری از سوی كادر فنی سابق مواجه شد و حالا به دنبال انتقام است . 

سرجیو راموس ، پاسخ مورینیو را می داد
رابطه آنها در ماه های اخیر خیلی بهتر شد اما باز هم لحظات سختی را داشتند . كاپیتان دوم رئال و مربی تیم بارها در رسانه ها پاسخ همدیگر را می دادند و به حدی اختلافشان بالا گرفت كه سرجیو زیر پیراهنش ، لباس اوزیل را پوشید تا به تعویض بازیكن آلمانی بین دو نیمه اعتراض كند . 

په په ، از كاپیتان دفاع كرد
بازیكن پرتغالی یكی از عزیزان دل مورینیو بود اما زمانی كه از كاپیتان در پایان فصل گذشته حمایت كرد ، مربی او را نبخشید . مربی پرتغالی به شدت در كنفرانس های مطبوعاتی به او توپید و او را یك بازیكن تمام شده قلمداد كرد . 

كریستیانو ، رابطه خراب شده
در مورد رونالدو همه چیز گفته شد . اختلافات ماه ها پیش شروع شد ، زمانی كه پس از بازی با بارسلونا ، مورینیو او را فاقد جاه طلبی تهاجمی دانست . آن شروعش بود اما مدتی آتش این اختلاف خاموش بود تا این كه پس از بازی با والنسیا ، مورینیو به او تاخت . پس از آن بازی بود كه كریستیانو با این مربی درگیری لفظی پیدا كرد . كریستیانو رابطه خوبی با راموس و ایكر ،‌ دو بازیكنی داشت كه مورینیو آنها را دشمن خود می دانست . پیش از رفتن ،‌مورینیو ، كریستیانو را تاكتیك ناپذیر دانست . رونالدو در این مدت ساكت ماند و هیچ جوابی به این مربی نداد . 

اوزیل ، كنایه انداختن در رختكن
بازیكن آلمانی پس از حمله مربی به او در مقابل بقیه در رختكن لحظات مشكلی داشت . در كتاب زندگینامه اوزیل در این باره نوشته شده است :"‌روزی كه پس از بازی با دپور ،‌مورینیو به اوزیل حمله كرد ، مسعود ناراحت شد و تا مدتها به هم ریخته بود . مربی پرتغالی گفت :" فكر كردی زیدان هستی ؟‌" و بلا فاصله او را به رختكن فرستاد . "‌ مسعود از آن به بعد دیگر مورینیو را نبخشید . 

دی ماریا ، حمله شده دیگر 
"وقتی كمتر پول می گرفتی ، بهتر بازی می كردی . از وقتی دستمزدت بیشتر شد ، دیگر بازی نمی كنی / " این ها حرفهای مورینیو علیه دی ماریا پس از بازی با اوساسونا بودند . مربی پرتغالی ، ال فیدئو را به پول دوستی متهم كرد . مورینیو اعتقاد داشت كه عملكردش افت كرده و به او شدیدا حمله كرد . 

بنزما ، انتقاد علنی
مورینیو ،‌كریم را فاقد عطش می دانست و رابطه شان فراز و نشیب های زیادی داشت . مربی چندین بار در كنفرانس های مطبوعاتی از بنزما انتقاد كرد و حتی پس از بازی كوپا با سلتا نیز او را به سردی و بی حالی درون زمین متهم ساخت .
سه شنبه 15 مرداد 1392
نویسنده : Sina admin

درباره وب

سلام.ممنون ک به وبلاگم سر می زنین.

نویسندگان
شما طرفدار کدام تیم هستید؟؟؟؟لینک دوستان
آمار سایت
آمار مطالب
کل مطالب :
کل نویسندگان :
آمار بازدید
بازدید امروز :
باردید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کلی :

بروزرسانی


تمامی حقوق متعلق به این وبسایت است. قدرت گرفته از سیستم میهن بلاگ - تبدیل به میهن بلاگ توسط : رضا.

A.W.Surveys - Get Paid to Review Websites!